Shivago Spa

Peeling Całego Ciała

Dogłębnie nawilży, oczyści zanieczyszczony naskórek, wygładzi i odżywi poszarzałą skórę.

Dostępne warianty:

(cena różni się w zależności od lokalizacji)

Jak przygotować się do masażu?

Przed rozpoczęciem zabiegu specjalistka dobiera odpowiednie produkty kosmetyczne, w zależności od kondycji skóry, preferencji zapachowych i oczekiwań pacjenta.

Zabieg wykonywany jest na specjalnym stole, w pozycji leżącej. Specjalista za pomocą delikatnych ruchów dłoni i środka peelingującego dokonuje wmasowywania produktu w ciało klienta (nogi, plecy, ramiona, brzuch, klatkę piersiową). Po zakończonej usłudze nakładania peelingu pacjent kierowany jest pod prysznic w celu obmycia ze skóry pozostałych drobinek. Następnie proszony jest o ponowne położenie na stole, aby terapeuta mógł nałożyć balsam lub aromatyczną oliwę, tak, aby zabieg zakończono produktem łagodzącym i nawilżającym.

Pacjent nie musi przygotowywać się specjalnie do zabiegu. W dniu peelingu zaleca się spożywanie lekkostrawnych posiłków i picie dużych ilości wody. Ręcznik i bieliznę klient otrzyma na miejscu.

Historia oraz co to za masaż

Peeling całego ciała wywodzi się z czasów starożytnego Egiptu.
Peeling całego ciała wywodzi się z czasów starożytnych, kiedy to Kleopatra – ideał piękna w starożytnym Egipcie stosowała różnorakie, kilkugodzinne kąpiele do pielęgnacji i nawilżenia skóry. Efekt wygładzonej i odmłodzonej skóry został osiągnięty dzięki alfa-hydroksykwasom, obecnym w kwaśnym mleku wykorzystywanym podczas kąpieli królowej.

Nie tylko Kleopatra dbała o swoje ciało. Kobiety w różnych częściach świata wykorzystywały różne substancje, aby wzmocnić kondycję swojej skóry. Należały do nich plastry owoców cytrusowych, kości zwierząt, sproszkowane zęby, sfermentowane skórki winogrona, szorstki piasek czy ziarna ryżu. I tak powstał peeling – produkt złuszczający martwy naskórek, udoskonalany w ciągu kilkuset lat.

Peeling Całego Ciała

Peeling całego ciała to zabieg oczyszczający, relaksacyjny, a zarazem aromatyczny, podczas którego dochodzi do złuszczania martwego naskórka. W następstwie dochodzi do ujednolicenia kolorytu, wygładzenia skóry i usunięcia przebarwień, zachowując przy tym na skórze piękny i niepowtarzalny zapach.

Peeling stosowany w Shivago Thai Bali Spa za pomocą drobinek ściera obumarły naskórek i zanieczyszczenia z zewnętrznej warstwy skóry, a dodatkowo nawilża, odżywia i pielęgnuje skórę. Powinien należeć do stałej pielęgnacji, gdyż pobudza krążenie krwi, przyczyniając się wówczas do odbudowania struktury skóry. Peeling całego ciała doskonale przygotowuje ciało do innych zabiegów czy masaży.


Peeling całego ciała – historia


Peeling całego ciała wywodzi się z czasów starożytnych, kiedy to Kleopatra – ideał piękna w starożytnym Egipcie stosowała różnorakie, kilkugodzinne kąpiele do pielęgnacji i nawilżenia skóry. Efekt wygładzonej i odmłodzonej skóry został osiągnięty dzięki alfa-hydroksykwasom, obecnym w kwaśnym mleku wykorzystywanym podczas kąpieli królowej.

Nie tylko Kleopatra dbała o swoje ciało. Kobiety w różnych częściach świata wykorzystywały różne substancje, aby wzmocnić kondycję swojej skóry. Należały do nich plastry owoców cytrusowych, kości zwierząt, sproszkowane zęby, sfermentowane skórki winogrona, szorstki piasek czy ziarna ryżu. I tak powstał peeling – produkt złuszczający martwy naskórek, udoskonalany na przestrzeni kilkuset lat.


Peeling całego ciała – jakie daje efekty? Jakie są wskazania do wykonania zabiegu?


Peeling ciała dogłębnie nawilży, oczyści zanieczyszczony naskórek, wygładzi i odżywi poszarzałą skórę. Regularne peelingowanie skóry pobudza ją do produkcji kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny. Ponadto, zabieg ten pobudza krążenie w naczyniach krwionośnych, redukuje zaskórniki, zmiany trądzikowe i zapobiega wrastającym włoskom po depilacji. Co ważne, systematyczny peeling całego ciała zwiększy skuteczność absorpcji substancji odżywczych z innych produktów kosmetycznych.

Wskazania do peelingu całego ciała


Warto zdecydować się na zabieg peelingu całego ciała, jeśli pacjent zauważy, że jego skóra jest szara, pozbawiona blasku i kiedy zauważy pierwsze oznaki starzenia się skóry.

O zabieg powinny pokusić się osoby zmagające się z cellulitem i planujące masaż antycellulitowy. Peeling całego ciała zwiększy ukrwienie skóry i ułatwi wchłanianie substancji aktywnych.


Jak wygląda peeling całego ciała? Czy trzeba przygotować się do zabiegu?


Przed rozpoczęciem zabiegu specjalistka dobiera odpowiednie produkty kosmetyczne, w zależności od kondycji skóry, preferencji zapachowych i oczekiwań pacjenta.

Zabieg wykonywany jest na specjalnym stole, w pozycji leżącej. Specjalista za pomocą delikatnych ruchów dłoni i środka peelingującego dokonuje wmasowywania produktu w ciało klienta (nogi, plecy, ramiona, brzuch, klatkę piersiową). Po zakończonej usłudze nakładania peelingu, pacjent kierowany jest pod prysznic w celu obmycia ze skóry pozostałych drobinek. Następnie proszony jest o ponowne położenie na stole, aby terapeuta mógł nałożyć balsam lub aromatyczną oliwę, tak, aby zabieg zakończono produktem łagodzącym i nawilżającym.

Pacjent nie musi przygotowywać się specjalnie do zabiegu. W dniu peelingu zaleca się spożywanie lekkostrawnych posiłków i picie dużych ilości wody. Ręcznik i bieliznę kleint otrzyma na miejscu.


Czy są przeciwwskazania do peelingu całego ciała?


Tak. Peelingu całego ciała nie powinny stosować osoby ze stanami zapalnymi, wysypkami, skaleczeniami, czy świeżymi ranami. Nie jest również wskazany przed zabiegiem depilacji.


Peeling całego ciała – oczyść martwy naskórek jeszcze dziś!


Peeling całego ciała oczyści, odżywi, wygładzi i nawilży zmęczoną i szorstką skórę! Żyj w zgodzie ze swoją skórą i zapisz się na zabieg peelingu całego ciała! Magiczny dotyk rąk w salonie Shivago Thai Bali Spa sprawi, że Ty i Twoje ciało odlecicie w nieznane…


Podczas wizyty w salonie masażu orientalnego Shivago Thai Bali Spa, Klient uiszcza opłatę za wstęp do wybranej strefy relaksu. W ramach ustalonego czasu ma możliwość korzystania z usług dostępnych w tej specjalnej strefie.