Franczyza Shivago Thai Bali Spa

Marzysz o prowadzeniu własnego salonu masażu tajskiego, który będzie cieszył każdego klienta i odnosił sukcesy na rynku lokalnym? 

Doskonale wiemy jak trudne i czasochłonne jest zbudowanie profesjonalnej i docenianej marki. Dopracowywanie każdego detalu naszych salonów tak, aby stworzyć idealne i zaskakujące doświadczenie klienta zajęło nam wiele miesięcy ciągłego rozwijania i ulepszania wszystkich aspektów funkcjonowania salonów masażu orientalnego Shivago Thai Bali Spa. Jednak nie poprzestajemy na tym, co już mamy. Ciągle idziemy do przodu, wdrażając elementy, które spowodują jeszcze większe zadowolenie klientów oraz umożliwią sprawniejsze działanie salonów, wyprzedzając konkurencję w każdym aspekcie. 

Nasi franczyzobiorcy mogą liczyć na nasze pełne wsparcie i możliwość korzystania z wypracowanych przez nas metod funkcjonowania oraz narzędzi, z jakich korzystamy oraz tych, które tworzymy indywidualnie dla naszej sieci. Nie musisz martwić się o wyspecjalizowanych masażystów, tym zajmujemy się my. Po Twojej stronie będzie jedynie zatrudnienie recepcjonistów. Zapewniamy również pełną obsługę marketingu salonów, więc nie musisz się na tym znać. Nasi specjaliści zrobią to za Ciebie, a Ty będziesz mógł cieszyć się coraz bardziej pełnym kalendarzem już od pierwszych tygodni funkcjonowania Twojego salonu Shivago Thai Bali Spa. 

W celu rozpoczęcia współpracy powinieneś dysponować kapitałem o wartości 250-300 tys. zł. Są to pieniądze potrzebne głównie na przygotowanie lokalu zgodnie z naszymi wytycznymi i projektem. Powinieneś mieć również wybraną lokalizację najlepiej w mieście o populacji powyżej 50 tys. osób, choć mniejsze miasta również dopuszczamy, natomiast w tych większych możesz liczyć na większy i szybszy zwrot z inwestycji. Zależnie od potencjału lokalizacji salonu możesz liczyć na zwrot inwestycji w przeciągu 12-18 miesięcy. 

Jeśli chcesz zostać naszym partnerem i otworzyć swój salon skontaktuj się z nami mailowo: biuro@shivago.pl