Shivago Spa

Uzdrawiająca Ceremonia dla Dwojga

Rytuał regeneracji i relaksu w towarzystwie bliskiej osoby. Nasze Spa stworzyło dla Was przestrzeń pełną luksusu i wyjątkowej atmosfery, z myślą o tych, którzy pragną chwili głębokiego wyciszenia

Dostępne warianty:

(cena różni się w zależności od lokalizacji)

Jak przygotować się do masażu?

W trakcie uzdrawiającej ceremonii dla dwojga, para może wybrać masaż tajski lub balijski. Przed rozpoczęciem zabiegu, warto poznać różnice między nimi:

Masaż tajski: intensywniejszy, polega na rozciąganiu i naciskaniu na konkretne punkty energetyczne ciała, wykonuje się go na macie, w luźnym, wygodnym ubraniu.
Masaż balijski: delikatniejszy, obejmuje głębokie ugniatanie mięśni, uciski i rozcieranie, wykonywany na stole masażowym, z użyciem olejków.

Aby się przygotować na zabieg, warto unikać spożywania ciężkich posiłków na 2-3 godziny przed zabiegiem, pić dużo wody oraz przyjść z pozytywnym nastawieniem. Całą resztą zajmiemy się my.

Całości zabiegu towarzyszyć będzie piękny zapach aromatycznych olejków i nastrojowa, klimatyczna muzyka. Wasze kubki smakowe zostaną uzupełnione o lampkę Prosecco i o słodki upominek.

Historia oraz co to za masaż

Masaż tajski oraz balijski to dwa rodzaje masażu pochodzące z krajów Azji Południowo-Wschodniej.
Dzięki masażowi tajskiemu lub balijskiemu wpłyniecie na harmonię duszy i ciała, wprowadzając tym samym równowagę i spokój. Zabieg przyniesie Wam również dużo cennych wartości zdrowotnych: usunie ból pleców i kręgosłupa, przyspieszy metabolizm, poprawi ukrwienie i wpłynie pozytywnie na nastrój i samopoczucie, natomiast tematyczna kąpiel będzie idealnym zwieńczeniem rozluźniającego seansu masażu.

Uzdrawiająca Ceremonia dla Dwojga

Zapraszamy do niezwykłego rytuału regeneracji i relaksu w towarzystwie bliskiej osoby. Nasze Spa stworzyło dla Was przestrzeń pełną luksusu i wyjątkowej atmosfery, z myślą o tych, którzy pragną doświadczyć chwil głębokiego wyciszenia i odnowy.


Ceremonia rozpoczyna się 30-minutowym peelingiem całego ciała, mającym na celu oczyszczenie i odświeżenie skóry. Następnie czeka na Was 90-minutowy masaż – do wyboru: tradycyjny tajski lub egzotyczny balijski, po którym przez kolejne 30 minut będziecie mogli oddać się rozkoszy w jednej z naszych tematycznych kąpieli. Zakończymy ceremonię 30-minutowym, niezakłóconym czasem dla dwojga, byście mogli celebrować te romantyczne chwile.


Podczas rytuału poczęstujemy Was schłodzonym szampanem oraz wyselekcjonowanymi przekąskami, zarówno słodkimi, jak i słonymi.


Kąpiele, które przygotowaliśmy dla Was, stanowią kwintesencję luksusu. Oto co możecie wybrać:

Luksusowa kąpiel różana – głęboko relaksująca – zaprasza do głębokiego relaksu dzięki bogatej kompozycji olejów nawilżających, czystej soli z esencją oraz świeżym płatkom róż.

Witalizująca kąpiel owocowa – odżywcza – odżywczy eliksir dla skóry oparty na połączeniu egzotycznych owoców, kwiatów orientu, minerałów i oleju nawilżającego. Zmysłowa kąpiel – odprężająca – odprężająca kompozycja soli mineralnych oraz wyjątkowych olejków eterycznych, takich jak wanilia, drzewo sandałowe i korzenne przyprawy, w tym imbir, cynamon i lawenda.


Kiedy ceremonia dobiegnie końca, czeka na Was chwila spokoju z kieliszkiem szampana i wyselekcjonowanymi przekąskami. To Wasz czas – celebrowany, niezakłócony i pełen intymności.

Bon dla Taty - masaż tkanek głębokich 60min

Oferta ważna w dniach 17-23.06.2024r.