Shivago Spa

Orientalna Podróż Dla Dwojga

Idealna propozycja dla par, które pragną spędzić czas we dwoje, w miejscu pełnym relaksu i odprężenia. (na pakiet składa się 60min masażu i 30min poczęstunku)

Dostępne warianty:

(cena różni się w zależności od lokalizacji)

Jak przygotować się do masażu?

W trakcie orientalnej podróży dla dwojga, para może wybrać masaż tajski lub balijski. Przed rozpoczęciem zabiegu, warto poznać różnice między nimi:

Masaż tajski: intensywniejszy, polega na rozciąganiu i naciskaniu na konkretne punkty energetyczne ciała, wykonuje się go na macie, w luźnym, wygodnym ubraniu.
Masaż balijski: delikatniejszy, obejmuje głębokie ugniatanie mięśni, uciski i rozcieranie, wykonywany na stole masażowym, z użyciem olejków.

Aby się przygotować na zabieg, warto unikać spożywania ciężkich posiłków na 2-3 godziny przed zabiegiem, pić dużo wody oraz przyjść z pozytywnym nastawieniem. Całą resztą zajmiemy się my.

Całości zabiegu towarzyszyć będzie piękny zapach aromatycznych olejków i nastrojowa, klimatyczna muzyka. Wasze kubki smakowe zostaną uzupełnione o lampkę Prosecco i o słodki upominek.

Historia oraz co to za masaż

Masaż tajski oraz balijski to dwa rodzaje masażu pochodzące z krajów Azji Południowo-Wschodniej.
Orientalna podróż dla dwojga pozwala odkryć bogatą historię masaży tajskiego i balijskiego, pochodzących z Azji Południowo-Wschodniej. Masaż tajski, praktykowany od ponad 2500 lat, wywodzi się z buddyjskiej medycyny, zaś masaż balijski ma swoje korzenie na indonezyjskiej wyspie Bali, łącząc techniki z ayurwedy, medycyny chińskiej i tradycji indonezyjskich.

Te starożytne masaże ewoluowały pod wpływem sąsiednich kultur i praktyk, opierając się na holistycznym podejściu do zdrowia, które uwzględnia równowagę ciała, umysłu i ducha. Dzięki tej podróży, pary mogą zarówno zrelaksować się, jak i poznać fascynujące tradycje dawnych cywilizacji.

Orientalna Podróż Dla Dwojga

Orientalna podróż dla dwojga to idealna propozycja dla par, które pragną spędzić czas we dwoje, w miejscu pełnym relaksu i odprężenia. W czasie 1,5-godzinnej podróży możecie skorzystać z masażu tajskiego lub balijskiego. Wasze kubki smakowe zostaną uzupełnione o lampkę Prosecco i o słodki upominek.

Ten zabieg to niezapomniane chwile, podczas których doznacie przyjemności i rozluźnienia. Błogie odprężenie w towarzystwie najbliższej osoby pogłębi Wasze relacje i sprawi, że zapomnicie o stresie i natłoku codziennych obowiązków.

Dzięki masażowi tajskiemu lub balijskiemu wpłyniecie na harmonię duszy i ciała, wprowadzając tym samym równowagę i spokój. Zabieg przyniesie Wam również dużo cennych wartości zdrowotnych: usunie ból pleców i kręgosłupa, przyspieszy metabolizm, poprawi ukrwienie i wpłynie pozytywnie na nastrój i samopoczucie.

Całości towarzyszyć będzie piękny zapach aromatycznych olejków i nastrojowa, klimatyczna muzyka.

Wybór masażu zależy od Was i od Waszych preferencji. Jeśli wolicie masowanie bardziej intensywne – wybierzcie klasyczny masaż tajski, jeśli delikatniejsze – masaż balijski. My wiemy jedno, zarówno po jednym, jak i drugim zabiegu poczujecie się lekko, jak w innym ciele.


Poznaj historię masaży w Orientalnej podróży dla dwojga


Orientalna podróż dla dwojga umożliwia poznanie bogatej historii masaży tajskiego i balijskiego, które mają swoje korzenie w odległych kulturach Azji Południowo-Wschodniej. Masaż tajski i balijski są wyjątkowymi praktykami, które ewoluowały na przestrzeni tysiącleci, przekazując swoją mądrość i techniki z pokolenia na pokolenie.

Masaż tajski, znany również jako Nuad Bo’Rarn, wywodzi się z tradycyjnej medycyny buddyjskiej. Został wprowadzony w Tajlandii przez buddyjskich mnichów, którzy przybyli z Indii. Jego techniki opierają się na przekonaniu o istnieniu dziesięciu głównych linii energetycznych, zwanych „sen”, które przepływają przez ciało. Masaż tajski ma na celu wyważenie tych linii energetycznych, co prowadzi do poprawy zdrowia i samopoczucia.

W przypadku masażu balijskiego, jego korzenie sięgają kultury wyspy Bali w Indonezji. Masaż ten wykorzystuje różnorodne techniki, które mają swoje źródła w ayurwedzie, medycynie chińskiej oraz tradycyjnych terapiach indonezyjskich. Znany również jako masaż balinezyjski, łączy on elementy akupresury, aromaterapii i refleksologii, co sprawia, że jest to wyjątkowo wszechstronny zabieg.


Orientalna podróż dla dwojga – czym jest i jakie ma właściwości?


Zabiegi masażu tajskiego i balijskiego mają wiele korzyści dla zdrowia i samopoczucia.

Pomagają one w:


• Redukcji stresu i napięcia mięśni
• Poprawie krążenia krwi i limfy
• Wzmocnieniu układu odpornościowego
• Zwiększeniu elastyczności i mobilności stawów
• Poprawie równowagi energetycznej organizmu


Kto szczególnie powinien wybrać się w tę orientalną podróż?


Masaż tajski i balijski są szczególnie polecane dla osób:

• Pracujących w trybie siedzącym lub z dużym obciążeniem fizycznym
• Odczuwających bóle mięśni, stawów oraz kręgosłupa
• Mających problemy z napięciem nerwowym, bezsennością czy migrenami
• Poszukujących głębokiego relaksu oraz odprężenia zarówno fizycznego, jak i psychicznego


Jak wygląda zabieg i jak się przygotować do Orientalnej podróży dla dwojga?


W trakcie orientalnej podróży dla dwojga, para może wybrać masaż tajski lub balijski. Przed rozpoczęciem zabiegu, warto poznać różnice między nimi:

Masaż tajski: intensywniejszy, polega na rozciąganiu i naciskaniu na konkretne punkty energetyczne ciała, wykonuje się go na macie, w luźnym, wygodnym ubraniu.

Masaż balijski: delikatniejszy, obejmuje głębokie ugniatanie mięśni, uciski i rozcieranie, wykonywany na stole masażowym, z użyciem olejków.

Aby się przygotować na zabieg, warto:


• Przyjść na masaż w luźnym, wygodnym ubraniu (w przypadku masażu tajskiego) lub być gotowym do zdjęcia ubrań (w przypadku masażu balijskiego)
• Unikać spożywania ciężkich posiłków na 2-3 godziny przed zabiegiem
• Poinformować terapeutę o wszelkich problemach zdrowotnych, alergiach czy oczekiwaniach związanych z masażem
Całości zabiegu towarzyszyć będzie piękny zapach aromatycznych olejków i nastrojowa, klimatyczna muzyka. Wasze kubki smakowe zostaną uzupełnione o lampkę Prosecco i o słodki upominek.


Orientalna podróż dla dwojga – przeciwwskazania


Masaż tajski i balijski nie są polecane dla osób z:
• Stanami zapalnymi lub zakaźnymi
• Ostrymi bólami kręgosłupa
• Wysokim ciśnieniem krwi
• Chorobami serca
• Ropnymi zmianami skórnymi
• Gorączką
• Ciążą (w przypadku masażu tajskiego)


Orientalna podróż dla dwojga – dlaczego warto?


Orientalna podróż dla dwojga to wyjątkowy sposób na spędzenie czasu z ukochaną osobą, dbając jednocześnie o zdrowie i samopoczucie. Zabieg przynosi zarówno fizyczne, jak i psychiczne korzyści, wpływając pozytywnie na relacje między partnerami.

Wybór między masażem tajskim a balijskim zależy od indywidualnych preferencji, jednak niezależnie od wyboru, efekt końcowy to uczucie głębokiego relaksu i odprężenia.

Orientalna podróż dla dwojga może być również oryginalnym prezentem na urodziny, Dzień Zakochanych czy jako voucher dla młodej pary. Jeśli zdecydujecie się na skorzystanie z tej niezwykłej oferty, możecie być pewni, że w Shivago Thai Bali Spa przeżyjecie niepowtarzalny, uzdrowicielski i bardzo romantyczny moment!


Podczas wizyty w salonie masażu orientalnego Shivago Thai Bali Spa, Klient uiszcza opłatę za wstęp do wybranej strefy relaksu. W ramach ustalonego czasu ma możliwość korzystania z usług dostępnych w tej specjalnej strefie.

Bon dla Taty - masaż tkanek głębokich 60min

Oferta ważna w dniach 17-23.06.2024r.