Shivago Spa

Masaż Głowy i Szyi

Czy czujesz napięcie w okolicach szyi i głowy? A może po prostu pragniesz chwili głębokiego relaksu i ukojenia dla swojego umysłu? W Shivago Thai Bali Spa mamy coś specjalnego dla Ciebie.

Dostępne warianty:

(cena różni się w zależności od lokalizacji)

Jak przygotować się do masażu?

Osoby decydujące się na masaż głowy i szyi nie powinny spożywać posiłków przez 2 – 3 godziny przed planowanym zabiegiem. W dniu zabiegu zaleca się picie dużych ilości wody. Będąc już w gabinecie masażu, należy zdjąć biżuterię, wyciszyć telefon komórkowy i postarać się zrelaksować. Po zabiegu należy zadbać o 15-20 minutowy odpoczynek.

Historia oraz co to za masaż

Masaż głowy i szyi to prawdziwa terapia dla ciała i ducha. Skupiając się na strefach napięcia, nasza specjalistyczna usługa zwalcza bóle, zmęczenie i stres, przywracając harmonię w Twoim ciele.
Masaż głowy, nie tylko łagodzi napięcie, ale także stymuluje krążenie krwi w skórze głowy, co wpływa korzystnie na kondycję włosów.
Wykwalifikowani terapeuci w naszym salonie używają specjalnych technik, które pomagają w uwolnieniu zablokowanych energetycznych kanałów, dając uczucie lekkości i odprężenia. Dla wielu osób jest to doskonała ucieczka od codziennego stresu, przynosząca ulgę w bólach i napięciach.

Masaż Głowy i Szyi

Nie czekaj. Pozwól, by nasze doświadczone ręce przeniosły Cię w stan głębokiego relaksu i harmonii. Zarezerwuj sesję masażu głowy i szyi w Shivago Thai Bali Spa i pozwól sobie na chwilę oddechu w środku napiętego dnia. Odkryj, jak prawdziwy orientalny masaż może odmienić Twój dzień.