Shivago Spa

Masaż dla Dzieci Shivago Kids

Masaż dla dzieci jest świetnym sposobem na odstresowanie i zrelaksowanie młodego organizmu, odciążając młodą psychikę, która jest równie podatna na sytuacje stresowe, co osoby dorosłej.

Dostępne warianty:

(cena różni się w zależności od lokalizacji)

Jak przygotować się do masażu?

Masaż przeprowadzany jest w sposób delikatny przy użyciu olejku, który nawilża skórę, natomiast masażystka wykonująca zabieg dostosowuje odpowiednio siłę wykonywania masażu do wieku dziecka.

Osoby decydujące się na masaż balijski nie powinny spożywać posiłków przez 2 – 3 godziny przed planowanym zabiegiem. W dniu zabiegu zaleca się picie dużych ilości wody. Będąc już w gabinecie masażu, należy zdjąć biżuterię, wyciszyć telefon komórkowy i postarać się zrelaksować. Po zabiegu należy zadbać o 15-20 minutowy odpoczynek.

Historia oraz co to za masaż

W dzisiejszych czasach dzieci również są narażone na stres i napięcie. Masaż Shivago Kids oferuje im chwilę wytchnienia od codziennego zamętu, pomagając odprężyć młode ciało i umysł.
Regularne sesje mogą pomóc w łagodzeniu bólów wzrostowych, poprawie koncentracji oraz wsparciu naturalnej sprawności ruchowej.
Wykorzystanie olejku kokosowego w trakcie masażu gwarantuje nie tylko głęboki relaks, ale także pielęgnuje skórę, dostarczając jej niezbędnych składników odżywczych. Olej kokosowy jest nie tylko delikatny, ale także hypoalergiczny, co czyni go idealnym wyborem dla wrażliwej skóry dziecka.

Masaż dla Dzieci Shivago Kids

• Masaż dla dzieci jest świetnym sposobem na odstresowanie i zrelaksowanie młodego organizmu, odciążając młodą psychikę, która jest równie podatna na sytuacje stresowe, co osoby dorosłej.

• Wspomaga utrzymanie odpowiedniego poziomu koncentracji, co ma pozytywny wpływ na m.in. przyswajanie wiedzy.

• Masaż dla dzieci wspomaga zachowanie sprawności fizycznej i pozwala zniwelować różnego rodzaju napięcia mięśniowe.

Masaż przeprowadzany jest w sposób delikatny przy użyciu olejku, który nawilża skórę, natomiast masażystka wykonująca zabieg dostosowuje odpowiednio siłę wykonywania masażu do wieku dziecka. Masaż dla dzieci jest również świetnym rozwiązaniem dla rodziców, którzy chcieliby skorzystać z masaży w Naszych Salonach, jednak nie mają możliwości zapewnienia na ten czas opieki swoim dzieciom

Zarezerwuj masaż dla siebie i swojego dziecka, a my zadbamy o to, aby każde z Was wyszło z Salonu napełnione nową energią i w pełni zrelaksowane!

Bon dla Taty - masaż tkanek głębokich 60min

Oferta ważna w dniach 17-23.06.2024r.